Dobra komórka dla ciebie

No comments yet Permalink

Telefony znane jeszcze wiele lat temu w całości nie przypominają tych obecnych. Niegdyś, telefon składał się z małego ekranu i klawiatury, a w chwili obecnej ekrany są kolorowe, dotykowe, większe – zajmują zdecydowanie największą powierzchnię panelu przedniego. Klawiatury fizyczne zastąpiły klawiatury ekranowe, a telefon przestał być telefonem w zupełnym tego słowa znaczeniu, a stał się smartfonem. Współczesne smartfony umieją bardzo kilka, w ogromnej liczbie przypadków zastępują nam komputery, aparaty fotograficzne, nawigację. Mimo, że są to urządzenia bardzo pomocne, nowoczesne, to natomiast mają jeden istotny brak, w porównaniu z klasycznymi telefonami, a jest nim czas trzymania na baterii. Jest to bolączka współczesnych smartfonów, bo gdy bateria wytrzyma nam 2 dni to już jest sukces.

To obecnie czas trzymania baterii sprawia, że telefony używane kiedyś, systematycznie darzymy sentymentem. Na szczęście są jeszcze one dostępne i ciągle możemy kupić nowe telefony z klapka, które dodają atrakcyjności.

Popularny niegdyś był także telefon rozsuwany, natomiast zaprzestano ichniejszym tworzenia przez wzgląd na inną bardzo istotną wadę smartfonów – małą wytrzymałość na upadki. Większy ekran to większe ryzyko jego stłuczenia, a wymiana szybki, w większości sytuacji razem z dotykiem to koszty, których zazwyczaj nie opłaca się ponosić. Dla osób, które pracują w ciężkich postanowieniach, a także, którzy obawiają się o swój sprzęt, utworzone zostały smartfony pancerne, które mają wytrzymać upadki i dawać gwarancję długiego działania niezależnie od warunków.

Sprawdź:
lenovo a806 a8.

About admin