Idealny pomysł na sylwestra

No comments yet Permalink

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja wypozycjonowana na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza w gronie znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się faktycznie niezapomnianym!

Super pomysłem może okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na portalach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy wszyscy uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe zdjęcia i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie chcesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na serwisach eventowych. Kto powiedział, że powinniśmy spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Prawdopodobnie polecam wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się także wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? O ile wyłącznie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Warto zobaczyc: bal sylwestrowy.

About admin