Jak reklamować blog internetowy

Comments are closed Permalink

Pisanie bloga jest teraz jednym z najpopularniejszych możliwości wyrażania własnych wrażeń, zarażania społeczności własnymi zainteresowaniami, pasjami , a oprócz tego posiadaną wiedzą. Nie bez powodu, już nieomalże każda postać medialnego świata prowadzi swój własny blog internetowy, wokół którego gromadzi swoich najwierniejszych fanów.

Na ten czas istnieje wiele darmowych serwisów blogowych, oferujących rozpoczynającym adeptom sztuki blogowania możliwość założenia własnego bloga na darmowym serwerze z opcją wyboru layoutu dostosowanego do podejmowanej tematyki. 
 
Dlaczego polecam rozpocząć pisanie bloga? – aspekt wizerunkowy
Poza standardowymi i dobrze znanymi argumentami stojącymi za pisaniem bloga, coraz częściej używa się go w celach autopromocji i tworzenia własnego wizerunku w wirtualnej rzeczywistości. Blog internetowy stał się podstawą marki osobistej, pozwalając w zwyczajny i przystępny sposób zaprezentować swoją osobę i posiadane kwalifikacji przed rozległą publicznością internetowych użytkowników. Jeszcze przed powstaniem serwisów typu GoldenLine lub LinkedIn, to obecnie spersonalizowane blogi internetowe stanowiły pierwszą flankę w walce o kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Wielu pionierów pisania bloga, dzieląc się swą wiedzą i pasją znalazło zatrudnienie na stanowiskach, o których wielu dziś mogłoby wyłącznie pomarzyć.
Jeżeli więc zależy Ci na systematycznej budowie własnego wizerunku w sieci, postaw na blog internetowy. Pisanie bloga wcale nie jest takie trudne – o ile treść Twojego przekazu będzie atrakcyjna dla ewentualnych czytelników. 
Polecam: ten link.
Zobacz: ten link.

About admin