Wysokie odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej 

Comments are closed Permalink

Według obowiązujących przepisów prawnym w naszym kraju, każda osoba poszkodowana w wypadku samochodowym ma prawo domagać się od sprawcy wypłacenia odszkodowania. Odszkodowaniem objęty jest zarówno samochód osobowy osoby poszkodowanej, jak i wszelkie koszty medyczne poniesione z powodu wypadku. Odszkodowania Olsztyn nie są wprost wypłacane przez sprawców wypadku, ale przez firmę ubezpieczeniową, w której sprawca miał wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Na nieszczęście, niemniej jednak zakłady ubezpieczeniowe nie są skore do wypłacania sprawiedliwych odszkodowań i w każdej sytuacji próbują zaniżyć kwotę. Według obowiązujących przepisów, wartość odszkodowania powinna w pełni pokrywać wszystkie koszty leczenia , a ponadto naprawy waszego samochodu osobowego. Jeżeli już zakład ubezpieczeń oferuje wam o wiele niższą kwotę, a wiecie, że należy wam się co najmniej kilkanaście tysięcy dodatkowo, to warto wkroczyć na drogę sądową. 
Pozwane przez was towarzystwo ubezpieczeniowe zatrudnia doświadczonych prawników, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu podobnym spraw. Jedynie profesjonalny i doświadczony prawnik Olsztyn pomoże wam zakończyć tą sprawę z pozytywnym dla was werdyktem. Warto zgłosić się do dobrego prawnika, dosłownie jeżeli nie posiadacie środków inwestycyjnych na jego prowizję. Adwokaci w większości przypadków idą z klientem na ugodę domagając się wypłacenia swojej prowizji dopiero wówczas, kiedy zakład ubezpieczeń wypłaci wszystkie należne środki finansowe. Nie musicie zatem obawiać się żadnymi kosztami i warto od razu zgłosić się do profesjonalisty. 

Więcej: prawnik Olsztyn.

About admin