Wysokiej jakości magnes do klipsów antykradzieżowych 

Comments are closed Permalink

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się głównym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych możliwości na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają też swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to naprawdę fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto mieć w swoim sklepie, aby błyskawicznie ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Dalszym atutem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za około sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę dobry produkt, który jest niezbędnym elementem waszego profesjonalnego systemu antykradzieżowego. 

Sprawdź: magnes do klipsów.

About admin